Seedlings Nature Kindergarten we Wrocławiu

Naszą misją jest zapewnienie Dzieciom edukacji, która odpowiada na Ich indywidualne potrzeby oraz wzmocnienie więzi Dzieci z naturą poprzez codzienne zanurzenie w przyrodzie i odkrywanie jej.
We offer the following services
Perfect for your project
CO WARTO O NAS WIEDZIEĆ?

Naturalnie kochamy naturę

Program nauczania oparty o przyrodę korzystnie wpływa na umysł i ciało . Natura jest narzędziem do doświadczania szerszego świata i siebie. Współczesny szybki sposób życia spowodował, że wiele dzieci jest odłączonych od świata przyrody. Poprzez program nauczania opartego na naturze dzieci uczą się wszystkimi swoimi zmysłami i budują trwałą więź z naturą, co powinno sprawić, że będziemy bardziej dbać o naszą planetę.

Nie ma dla nas złej pogody. Codziennie spędzamy czas w Parku Grabiszyńskim lub na terenie naszej działki. Wspinamy się po drzewach, bawią się patykami, skaczemy po kałużach, bawią się błotem, obserwujemy chmury i poruszające się liście, zbieramy winogrona i jeżyny. Dzieci mają czas na nudę i kreatywność. Oni naprawdę się brudzą!

Kiedy jesteśmy w przedszkolnym budynku, Dzieci mają wiele zajęć, które są związane z ich zainteresowaniami. Mają czas na naukę poprzez zabawę, eksploracje i zadawanie pytań. Edukacja leśna, a także waldorfska, montessoriańska i Reggio Emilia stale nas inspirują.

Jesteśmy anglojęzycznym przedszkolem i prowadzimy zajęcia tylko w języku angielskim. Dzieci uczą się języka naturalnie, gdy przebywają w środowisku anglojęzycznym.

Start a conversation
We love to making themes
Satisfaction Guaranteed

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

Discover
background
We work with Clients
We believe that analysis of your company and your customers is key in responding effectively to your promotional needs.
Explore
Checkout
Our blog
We have a team who specialise in reports
Contact Us

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

 • A big department store in New York
 • Well know wedding dress creator
 • Large British supermarket

  Postage and packaging
  Our offers
  We work flexibly with clients to fulfil their design needs
  You will be pleased with the results