Get ready for the stunning theme
We can respond to your needs quickly
We love to making themes
Satisfaction Guaranteed

Roneous is the hand-crafted Responsive Multi-Layouts WordPress Theme with incredible features & design.

We create themes from photography showcase to eCommerce site. This is a small but perfectly formed collection of design. We have a team, who specialise in publishing blog and journals.

Discover
background
We development themes
Coding
HTML5
87%
CSS3
95%
PHP
90%
We design themes
Skills
Web design
92%
Photoshop
85%
Web development
90%
Premium Roneous Multipurpose WordPress Theme
Showcase your awesome business with style
What we do
The statistics
2009
Team member
All of the member since 2015
1106
Working days
The working days for this projects
1909
Cups of tea
The tea in this project
2627
The distance
The km between us
Our Team
Get to know us
<p class="text-white">Przez wiele lat opiekowałam się Dziećmi w różnych krajach. Uczyłam angielskiego i wspierałam rozwój Dzieci na różnych poziomach. Pracując po raz pierwszy w przedszkolu w Japonii, dowiedziałam się, jak wzbogacające się i spełniające jest dbanie o najmniejszych. Zdecydowałam się nauczyć więcej i otrzymałam dyplom AMI Montessori w Londynie. Niemniej jednak, później zrozumiałam, że zamykanie się w jednej metodzie jest bardzo ograniczające. Uświadomiłam sobie również, jak ważna jest więź Dzieci z przyrodą. W wolnym czasie lubię odkrywać lasy, praktykować uważność, biegać.Od jakiegoś czasu staram się zwolnić i wycofać z szybkiego i stresującego życia miejskiego, poświęcając więcej czasu sobie oraz najbliższym ludziom wokół mnie.</p>

Zuzanna Danilewicz

Dyrektor
Jestem arteterapeutką i animatorką społeczno-kulturalną. Uczestniczyłam w różnorodnych projektach międzynarodowych. Podczas Wolontariatu Europejskiego spędziłam rok w Portugalii i zawsze chętnie tam wracam. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi dużo radości i satysfakcji. Mój wolny czas wypełnia między innymi robienie na drutach, fotografowanie przyrody, oraz planowanie nowych przygód.

Hanna Hrycyk

Nauczycielka grupy młodszej
Z wykształcenia jestem psychologiem, a szczególnie interesuje mnie psychologia rozwojowa i to, jak niemowlęta oraz małe dzieci poznają, myślą i czują na różnych etapach rozwoju. W kontakcie z dziećmi rodzicielstwo bliskości to podejście najbliższe mojemu sercu. Lubię spędzać czas poza domem z rodziną - mężem i czteroletnim synkiem. Jedziemy wtedy do lasu pod namiot, rozpalamy ognisko, chodzimy po górach, jeździmy na rowerach, gramy w piłkę. W domu - kocham czytać książki, przygotowywać wegetariańskie jedzenie, grać w gry planszowe.

Maja Barska

Asystentka nauczyciela
Our Blog
Share your story
background
Checkout our other demos
Build your website today

Roneous is a stunning Multi-Purpose WordPress Theme with great attention to every details and incredible features. Whether the purpose you are launching a site, Roneous is the ultimate theme for creating an impressed website.

Purchase Now